TEKNİK ÖZELLİKLER

ÖzellikAçıklama
Paket İçeriği Yatak Odası, Yemek Odası, Koltuk Takımı
Yatak Odası Dolap, Karyola, Şifonyer, Komodin 2 Ad. oluşmaktadır.Ön yüzeyler ve Aynalar Mdf malzemeden üretilmiştir, diğer kısımlar suntalam malzemeden üretilmiştir.Sürgü ve ek kapaklıdır. Kapaklarda fren sistemi vardır. Ön yüzeyler Mdf kalan kısımlar suntalam malzemeden üretilmiştir.Karyola bazalı veya bazasız olarak kullanılmaktadır. 1. kalite suntalam malzemeden üretilmiştir.Kapak ve çekmece kısmında yavaşlatıcı fren sistemi vardır. 1. kalite suntalam malzemeden üretilmiştir. Paslanmaz Krom ray sistemi kullanılmıştır. Ön yüzeyler Mdf üzeri cnc işlenmiştir.1. kalite suntalam malzemeden üretilmiştir. Kapak ve çekmece kısmında yavaşlatıcı fren sistemi vardır. Paslanmaz Krom ray sistemi kullanılmıştır. Ön yüzeyler Mdf üzeri cnc işlenmiştir.Kanserojen madde içermeyen doğal boya ile boyanmıştır.
Yemek Odası Konsol, Tv Ünitesi, Masa, Sandalye 6 Ad.oluşmaktadır.Ön yüzeyler ve Aynalar Mdf malzemeden üretilmiştir, diğer kısımlar Suntalam malzemeden üretilmiştir.Gövde suntalam malzemeden üretilmiştir. Kapaklarda cnc baskı uygulanmıştır. Paslanmaz Krom ray sistemi kullanılmıştır.1. Kalite suntalam malzemeden üretilmiştir. Paslanmaz Krom ray sistemi kullanılmıştır.1. Kalite Suntalam malzemeden üretilmiştir. Paslanmaz Krom ray sistemi kullanılmıştır. Kapak ve çekmece kısmında yavaşlatıcı fren sistemi vardır.
Koltuk Takımı Üçlü Koltuk 2 Ad. Berjer 1 Ad oluşmaktadır.İskeleti Fırınlanmış kayın ağacından üretilmiştir.Metal profil ile güçlendirilmiş gürgen ağacı kullanılmıştır.Yatak mekanizmalıdır.Ayaklar Ahşap olarak üretilmiştir.30 dansite sünger kullanılmıştır. İthal, silinebilir ve leke tutmaz kumaş kullanılmıştır.Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.
Garanti 2 yıl firma garantisi vardır.

MODÜL ÖLÇÜLERİ

ModülGenişlikDerinlikYükseklik
Üçlü Koltuk 225 cm 92 cm 81 cm
Berjer 78 cm 70 cm 95 cm
Dolap 262 cm 69,5 cm 218 cm
Karyola 206 cm 216 cm 124 cm
Şifonyer 130 cm 43,5 cm 171 cm
Komodin 65 cm 43,5 cm 50,5 cm
Konsol 196 cm 43,5 cm 85,5 cm
Masa 168 cm 90 cm 80 cm
Sandalye

İSTEĞE BAĞLI ÖZELLİKLER

  • Renk değişikliği için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.
  • Ölçü değişikliği için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.

GENEL BİLGİLER

  • Tüm ürünlerimiz 2 yıl üretici garantilidir.
  • Türkiye'nin her yerine ücretsiz teslimat yapılmaktadır.

TESLİMAT DETAYLARI

Teslimat Yapılan İllerTüm Türkiye
Teslimat Süresi: 15-20 İş Günü
Teslimat Tutarı: Ücretsizdir.
Montaj: Kurulum Ücretsiz Olarak Trendin Tarafından Yapılacaktır.
Teslimat Türü: Randevulu Teslimat
D01-17

Bu ürünü İzmit Showroom'da görebililirsiniz.

Belirli Referanslar

Bu ürün için henüz yorum yapılmamış

Alakalı ÜrünlerÜrünler

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün: