Biz Kimiz ve Ne Yapıyoruz?

Bir mobilya firması olarak müşterilerimize her zaman en son modaya uygun ürünleri tanıtmaktayız. İhtiyaç duydukları profesyonel hizmeti sağlayabilmek adına klasik, modern, retro başta olmak üzere birçok farklı zevke hitap etmekteyiz. Bursa başta olmak üzere Türkiye çapında, güvenilir ve dakik bir hizmet vermekteyiz. Amacımız dünya çapında en iyi online mobilya dükkanı olmaktır. Bu nedenle her geçen gün yeni trendlere ve tercihlere eğilerek daha geniş kapsamda ürünü beğeninize sunmaya çalışmaktayız. En geniş ürün yelpazemizle farklı mobilya çeşitleri hakkında fikir edinmenizi ve evinize en uygun seçimleri yapmanızı sağlamaktayız. Seçiminizi yapıp siparişinizi verdiğinizde ise ürünlerinizin evinize kadar sıfır hasar ile teslimini sağlamaktayız.

Çalışma Prensibimiz

Evinize en çok uyan salon takımları, yatak odası takımları ya da yemek odası takımları için Trendin online mobilya dükkanı üzerinden sipariş verebilirsiniz. Sepetinize eklediğiniz ürünler için istediğiniz ödeme yöntemini kullanarak alışveriş yapabilirsiniz. İstediğiniz mobilya takımı için siparişi onayladığınızda tahmini olarak elinize ne kadar sürede ulaşacağının bilgisini edinebilirsiniz. Siparişinizin türüne göre ürünler demonte ya da bütün halde evinize teslim edildikten sonra gerekli montaj işlemi sağlanmaktadır. Bütün bunların yanında kafanıza takılan herhangi bir şey olduğunda canlı destek birimimiz size gerekli bilgilendirmeyi yapmaktadır. Ayrıca e posta ya da müşteri hizmetleri kanallarımız aracılığıyla bize ulaşabilir ve siparişleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

En Son Moda Ürünlerle Tanışın!

Mobilya denildiğinde akla gelebilecek bütün örnekleri bir arada görmek için dijital vitrinimize göz atmanız yeterli olacaktır. Örneğin yatak odası takımı alacaksanız bunun için modern ya da artdeco tercihi yapabilirsiniz. Bunun yanında ise farklı markaların yatak odası mobilyaları için ürünlerini görebilir ve sipariş verebilirsiniz. Salon takımları da bir evin en vazgeçilmez mobilya takımları arasında yer almaktadır. Bunun için istediğiniz köşe takımı, kanepe, koltuk takımı çeşitlerini trendin dijital mobilya dükkânı aracılığıyla inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Evinizin genel havasına en uygun televizyon ünitesi, gümüşlük, orta sehpa gibi ürünleri de online mobilya dükkanı aracılığıyla görebilirsiniz. Kolay sipariş, hızlı teslim, güvenilir ve hızlı ödeme seçenekleri sayesinde firmamız kısa sürede adını duyurmayı başarmıştır. Hizmet kalitemizden yararlanmak ve en son moda tasarım ürünlerini görmek için Trendin online mobilya alışveriş üyeliği oluşturabilirsiniz.