ÖDEME VE TESLİMAT

Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak, trendin.com.tr web sitesinin belirlemiş olduğu Şekerbank,Teb,Vakıf Katılım Bankaları hesaplarımızdan (TL) herhangi birine ödeme yapabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile alışveriş yapabilir,Her türlü kredi kartınıza tek çekim ya da anlaşmalı banka kartlarından online taksit imkânlarından yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Yapılacak taksitli alışverişlerde SATICI, ticaret politikası ve ilgili bankalar ile arasındaki anlaşmalar gereğince vade farkı isteme hakkını saklı tutar.

Firmamız sizlere birçok bankanın kredi kartlarına ödeme imkanı sunuyor. Bununla beraber web sayfamız üzerinden ödemelerinizi 256 bit SSL ile güvenli bir şekilde ödeyebilirsiniz.

TESLİMAT

Teslimatlarımız sipariş gününden itibaren belirlenen süre içerisinde gerçekleştirilmektedir. Tüm teslimatlarımız, anlaşmalı kargo şirketleri ile güvenilir bir biçimde yapılır. Sevkiyat işlemleri sipariş onayı mailinin gönderilmesiyle birlikte firmamızın anlaşmalı olduğu kargo şirketine ya da satıcının nakliye hizmetine verilir. Teslimat ise ALICI’nın belirttiği adrese yapılır. Teslimat süresi, sipariş onayı mailinin gönderilmesinden ve sözleşmenin kurulmasından itibaren 30 gündür. SATICI bu süreyi ALICI’ya bildirip onay alarak en fazla 10 gün uzatabilir.