Sık Sorulan Sorular

Ödeme seçeneklerimiz nelerdir?

Kredi kartı ve banka kartı ile sitemiz üzerinden ödeme yapabilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz bankaları ödeme seçenekleri kısmından öğrenmeniz mümkün.

Ürünlerin kurulumları ücretli mi?

Bazı ürünlerin altında bu ürünün kurulumu ekibimiz tarafından ücretsiz yapılır ibaresi yer almaktadır. Bunun dışında kalan tüm ürünlerden kurulum ücreti almaktayız.

Siparişi nasıl iptal edebilirim?

Sipariş verdiğiniz ürünü, sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 3 iş günü içerisinde bize e-mail yollayarak iptal edebilirsiniz. Eğer 3 gün dolduysa ve ürünün kurulumu da yapılmışsa toplam tutarın yüzde 25’i montaj bedeli olarak sizden alınacak ve iade işlemleri gerçekleştirilecektir.

Siparişimi nasıl takip ederim?

Sipariş sekmesinden siparişinizin durumunu görebilirsiniz. Bununla beraber sizlere verdiğimiz kargo takip numarası ile siparişlerinizi takip etmeniz mümkündür.

Teslimat sırasında nelere dikkat etmem gerekir?

Ürünün kırık, ezik ya da arızalı olup olmadığını teslim almadan önce kontrol etmelisiniz. Eğer üründe sorun varsa kargo görevlisine mutlaka hasar raporu tutturmalısınız.

Garanti süremiz nedir?

Sitemiz tarafından satışa sunulan tüm ürünlerde teslim tarihinden itibaren geçerli olmak üzere 2 yıl boyunca garanti vermekteyiz. Kullanıcı hatası içermeyen tüm durumlardaki sorunlar garanti kapsamında değerlendirilecek ve size gerekli olan tüm destek verilecektir.

Üründen memnun kalmadım ne yapabilirim?

Üründen memnun kalmayan tüm müşteriler “cayma hakkını” 14 gün içerisinde kullanarak herhangi bir yaptırım olmaksızın ürünü tarafımıza yollayabilir, para iadesi alabilir.